Eva Schou Tour - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Eva Schou

Eva Schou, tanečnice z Dánska, která se věnuje hlavně stylům waacking a vogue, již od května projíždí Evropu a učí po různých workshopech.

Eva Schou je světově úznávanou tanečnicí, která má slabost právě pro waacking a vogue, ale ovlivněna je také svými dřívějšími zkušenostmi s jazzem, contemporary, streetdancovými styly, jako popping, locking, new jack swing, a v neposlední řadě rovněž salsou. Založila svou crew Werkaholics, se kterou vystupuje na různých show.

Eva Schou nejprve absolvovala tour po Itálii, kde měla lekce waackingu v Mad4dance a také porotcovala v Římě waackingový battle.

V červnu si Eva zajela do Osla, kde učila waacking v subsDans a 27. června porotcovala Soul Sessions – waackingový / lockingový battle.

Červenec pak byl ve znamení akce House Dance Europe v italském Sorrentu (workshopy, battly house dance a waacking), kde Eva učila opět waacking. Kromě Evy Schou se tam objevily hvězdy jako Tyrone Proctor či Ejoe Wilson .

House Dance Europe

Na začátku srpna se Eva vrátila do rodného Dánska, kde se zúčastnila jako lektorka Funk and rhythm dance kempu v Gerlevu. Na tomto tanečním kempu, který má osmiletou tradici, se kromě Evy objevili Karl Kane Wung, Philip Jenkins či Anette Jensen.

Eva Schou se svou tour nekončí; chystá se také do Chorvatska, a to již v září. I nadále budu sledovat její kroky a informovat vás.

Radush

Tanečnice, lektorka at Wegets
Baví mě především dancehall, twerk a afro house. Pravidelně vyučuji v tanečním studiu Tancelář a ASC UP.
Radush

RelatedPost

Nejnovější články

76