Džajna natočila klip s Pacmanem - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Džajna – tanečnice, lektorka a choreografka pražských Out Of Bounds. Pacman – poslední dobou celosvětově velmi uznávaný tanečník z USA, finalista televizní soutěže So You Think You Can Dance. Ačkoliv je to neuvěřitelné, tak tito dva si spolu zatancovali v Pacmanově nejnovějším klipu The Death Car.

Bez nadsázky lze říct, že Phillip „Pacman“ Chbeeb je typický příklad tzv. YouTube star. Na tento video portál už delší dobu pravidelně umísťuje své klipy, ve kterých tancuje buď sám nebo s některým z dalších poměrně známých tanečníků. Na svůj nejnovější počin The Death Car si pozval českou tanečnici Janu Vaňkovou aka Džajnu, která mj. zvítězila v posledním ročníku soutěže Tanečník roku (rozhovor s ní můžete číst tady). Na české poměry je to rozhodně obrovský úspěch, takže nezbývá, než Džajně vyslovit velký respekt.

Na video se můžete podívat tady:

Dejv

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Podobné články

Nejnovější články

23