Soutěž Tanečník roku ovládly v roce 2010 ženy. Doslova před pár minutami se totiž ve finále potkaly Lady Mel (Hip Hop Fakulta) a Džajna (Out Of Bounds). Titul Tanečník roku 2010 (i když v tomto případě spíše Tanečnice roku 2010) si z pražského klubu SaSaZu odvezla druhá jmenovaná.

Jana Vaňková aka Džajna (1992) se narodila v Děčíně a od roku 2005 působí v taneční skupině Out Of Bounds Praha. I přes svůj relativně nízký věk v současné době patří mezi nejúspěšnější tanečnice v České republice. Soutěže Tanečník roku se nezúčastnila poprvé, v roce 2006 se probojovala dokonce až do nejužšího výběru. Mezi další její úspěšné akce patří např. Beat Street, Rock Tha Floor, Druhá Šance nebo Styx Battle Of The Year 2010 CZ+SK, kde se probojovala do poppingového finále.

Džajna
Džajna

Džajna si tak právě dnes vytancovala nejen ceny za cca 200 000 Kč, ale především také workshopy v New Yorku, což je tradiční hlavní cena této soutěže. Kromě Lady Mel porazila např. Matěje Zvaru (B-Original), Pitkina, Andyboje (BDS Academy), Ondru (Dynamic) nebo loňského vítěze Elmera.

Diskuze ke článku “Džajna je první vítězkou Tanečníka roku

Komentáře nejsou povoleny.