Dynamic Dancers opět zabodovali na Mistrovství ČR - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Poslední lednovou neděli proběhlo v Brně Mistrovství České republiky ve street dance a break dance battlu pod Czech Dance Organization. V minulých letech tuto akci pořádal Beat Up (ať už v Brně nebo Ostravě), letos ji premiérově zorganizovala další brněnská crew B-Fresh.

Jak můžete vyčíst z nejrůznějších reakcí, akce byla zorganizována velmi kvalitně. Moderovali ji Sanchez a Marek Greger, za gramofony se postavil Dj Nox a v porotě usedli Wahe, Sabina, Mickeyna, Ruda Oračko, Zoli, Alfonzo, Kkozi, Sigi a Feer.

Jak už je na této akci skoro tradicí, největší úspěch sklidili tanečníci z Dynamic Dancers. Stejně jako v loňském roce se mistrem ČR ve street dance battlu 1×1 stal Ondra Švec, stejně jako v loňském roce se o titul nenechala připravit ani Nikol Fišarová. Dynamic Dancers svůj úspěch završili i titulem v crew battlu.

VÝSLEDKY STREET DANCE BATTLU 1×1 HVK – MUŽI

1. místo: Ondra (Dynamic Dancers Brno)
2. místo: Fatr (Mighty Shake Zastávka)
3. místo: Carlos (Magic Free Group Brno)
4. místo: Lucasso (A-Styl Liberec)

Ve čtvrtfinálových battlech si pak zatancovali ještě Filda (LSD Crew Olomouc), MiniMára (T-Bass Pardubice), Prsíčko (Mighty Shake Zastávka) a Jirka (T-Bass Hradec Králové).

VÝSLEDKY STREET DANCE BATTLU 1×1 HVK – ŽENY

1. místo: Nikol (Dynamic Dancers Brno)
2. místo: Dedík (B-Fresh Brno)
3. místo: Kač (B-Fresh Brno)
4. místo: Galina (Roxton Neratovice)

Další čtyři tanečnice nejlepší osmičky reprezentovaly brněnský Dynamic (Horis, Krista, Kufa a Lucka).

VÝSLEDKY STREET DANCE CREW BATTLU HVK

1. místo: Dynamic Dancers (Brno)
2. místo: Magic Free Group (Brno)
3. místo: B-Fresh (Brno)¨
4. místo: BDS Academy – Do For Love Crew (Praha)

Dále se do čtvrtfinále probojovali další týmy z brněnského Dynamicu, A-Styl Liberec a BDS Academy – One Soul Brothers (Praha).

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

83