Do Prahy míří kvalifikace Red Bull BC ONE. Rozdáváme vstupy zdarma! - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

24. května 2014 se v ultimátním prostoru Rock Opery v Praze uskuteční historicky první česko-slovenský Red Bull BC ONE Cypher. Do tohoto velmi očekávaného battlu se mohou přihlásit bboys z Česka i Slovenska a bojovat tak o postup do dalšího mezinárodního kola, kde se vítěz utká s šampiony jiných zemí. Na Prahu se řítí bboy bitva, kterou Česko ani Slovensko ještě nezažilo.

Jaká je historie Red Bull BC ONE?

Red Bull BC ONE je jedním z nejdůležitějších bboy eventů na světě, do kterého se každoročně přihlásí tisíce bboys. V kvalifikacích po celé planetě, které se nazývají „Cyphery“, bojují o postup do finále a titul absolutního šampiona. První světové finále Red Bull BC One se uskutečnilo před 10 lety ve švýcarském Bielu a postupně navštívilo Berlín, Sao Paolo v Brazílii, Johannesburg v Jižní Africe, Paříž, New York City, Tokio, Moskvu, Rio de Janeiro a jihokorejský Soul.

Podívej se na 10 let Red Bull BC One ve 127 vteřinách.

Jak bude CZ/SK Cypher probíhat?

Program Red Bull BC ONE Cypheru je rozdělený do dvou dnů. V pátek 23. května proběhne kvalifikace do sobotního česko-slovenského finále, z níž vzejde osmička, která se v sobotu postaví proti osmi předvybraným tanečníkům – 4 z Česka a 4 ze Slovenska. Sobotní finále i páteční kvalifikace se uskuteční v prostoru Rock Opery v holešovické tržnici.

Na koho se můžeš těšit?

Lokální bboys bude hodnotit porota ve složení Lil G (Venezuela), Kleju (Polskee Flavour) a Robin (Top 9, Rusko). Při battlech zahraje špičkový DJ Smirnoff z Ruska a večerem provede dvojice ostřílených speakrů Pablo a Osťo ze Slovenska. Proslýchá se, že afterparty zahraje legendární DJ Skeme Richards z USA. Nechte se překvapit.

Co je ve hře?

Vítěz Red Bull BC ONE CZ/SK Cypher bude bývalou federaci reprezentovat na východo-evropském finále. Tam bude mít šanci bojovat o postup do světového finále, které se letos uskuteční na konci listopadu v Paříži.

Chceš víc info?

Více informací o samotné akci a nominovaných bboys najdeš na www.redbull.cz/cypher, lístky jsou k dostání v síti předprodeje Ticketportal.

Rozdáváme vstupy zdarma!

Je to tak, pokud se ti nechce platit vstupné na Red Bull BC ONE CZ/SK Cypher, můžeš od HipHopDance.cz získat hned dva vstupy na akci. Stačí nám na e-mail redakce@hiphopdance.cz do 15.5.2014 napsat, proč bychom dva vstupy měli věnovat právě tobě. Výherce budeme losovat, ale i tak se nebojte být originální, nejlepší důvody, proč jít na Red Bul BC ONE CZ/SK Cypher totiž zveřejníme!

Do e-mailu taky nezapomeň přidat:
– tvé jméno
– město, odkud jsi
– kontakty na tebe (e-mail + telefon)

Red Bull BC ONE CZ/SK Cypher

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

300