Dj Bart - Keep It Funky! 2011 mixtape - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Keep It Funky! 2011
Keep It Funky! 2011

Přerovského Dj Barta (Hollywood Stars) jste mohli včera vidět a slyšet v olomouckém klubu 15 minut. Tam odehrál warm-up party ke druhému ročníku jediného čistě funkového battlu v ČR Keep It Funky!

Pokud jste si včerejší opravdu skvostnou funkovou selekci nechali ujít, určitě byste to měli napravit. Šanci budete mít 18. června 2011 v ostravském klubu Marley, kde proběhne hlavní program letošního ročníku akce Keep It Funky! Těšit se můžete na battly popping 1×1, locking 1×1, breaking 1×1, waacking 1×1 a MJ style 1×1, ale také na Wackkiki a Hollywood Stars showcase nebo Michael Jackson´s tribute party.

Dj Bart si pro vás k této příležitosti připravil i jedinečnou sadu mixtapů věnovanou právě tanečním stylům, které ovládnou akci Keep It Funky! Ať už tedy tančíte popping, locking, waacking nebo break dance, tato selekce nové a neohrané muziky by vás rozhodně neměla minout.

Objednat si ji můžete přímo na stránkách akce funk.hiphopdance.cz/predprodej.html, a to za symbolickou cenu 150 Kč. Navíc, pokud si mixtapy objednáte společně se vstupenkou na akci, ušetříte a mixtapy získáte za zvýhodněnou cenu 100 Kč. A to už za to stojí, co říkáte?

Krátkou ukázku toho, co na mixtapech můžete vlastně slyšet, si navíc můžete stáhnout tady:
Dj Bart – Keep It Funky! 2011 (taste mix) (4shared.com)

Takže poslouchejte, objednávejte a těšte se na 18. června 2011, kdy v ostravském klubu Marley proběhne Keep It Funky! 2011

RelatedPost

Nejnovější články

131