Dancehall International 2012 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
 
Dancehall International

Mezinárodní soutěž v dancehallu Dancehall International se uskuteční 23. – 26. února 2012 v Moskvě. V rámci této akce proběhne více než 20 workshopů s nejlepšími dancehallovými tanečníky.

Big Up Kemp a Urban Dance Studio připravily pro dancehallové tanečníky nejen workshopy, ale i battly 1vs1 a 2vs2.  Nebude chybět showcase poroty a také pěti crew, které se stále mohou přihlašovat. Jejich výsledný seznam bude zveřejněn 30. ledna 2012.

V Louise Studiu v Moskvě budou probíhat workshopy s předními dancehallovými tanečníky. Pokud se rozhodnete je navštívit, rozhodně nebudete litovat. Do Ruska zavítá francouzská tanečnice a propagátorka Ragga Jamu Laure Courtellemont, francouzský tanečník původem z Haiti Camron One Shot, dále členky Blazin Dance Crew a Sonia Sensuafro, taktéž z Francie. Z Pull Up Crew (Rusko, Haiti, Brazílie) budou učit JiffAlessandro Jazz, Andrey Boyko, Pavel Trutnev a Anastasia Bermus. Nebudou chybět tanečníci z Jamajky – M.O.B., Raddy Rich a Dancehall Funk (Jamajka, L. A., Miami).

Dancehall International

Aktuální informace a ceník workshopů sledujte na Facebooku.

Radush

Radush

Tanečnice, lektorka at Wegets
Baví mě především dancehall, twerk a afro house. Pravidelně vyučuji v tanečním studiu Tancelář a ASC UP.
Radush

Podobné články

Nejnovější články

48