Dancefloor Attack 2011 I. - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Minulý víkend proběhl v Hradci Králové další ročník street dance crew battlu určený pro 12 nominovaných skupin z České republiky – Dancefloor Attack. Konkrétně to byli B-Fresh, Beat Up, T-Bass, Respect Us, Dynamic, High Edition, BDS Academy, Viva Jump, Rappresent, Magic Free Group, Last Minute a Alyaschca Crew.

Celkovým vítězem letošního ročníku se stali BDS Academy z Prahy, když ve finále porazili Dynamic z Brna.

Pro ty, kteří minulý víkend do Hradce Králové nezavítali, tu máme průřez celou akcí. Nejdříve vám nabízíme první čtyři dema, tzn. B-Fresh a Beat Up z Brna, domácí T-Bass a Respect Us z Karlových Varů …

Dejv

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Podobné články

Diskuze ke článku “Dancefloor Attack 2011 I.

  1. Nejlepší akce!
    Skvělá atmoséra, famozní tanečníci!
    Těším se na příští rok… :)

  2. První 4 dema znamená, že tam chybí Alyaschca, která tančila jako první! A není to ani podle pořadí postupu do battlu … Kde je chyba?

  3. Letošní DFA se opravdu povedl!! Úžasná atmosféra, neuvěřitelná podívaná a fakt velké nadšení!! Fandím i dalším ročníkům, jen doufám, že se konečně na stage probojuje i A-styl Liberec!! :))

Komentáře nejsou povoleny.

Nejnovější články

36