ČS má talent: Pentifull vs. Phantoms Crew - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

To jsme nečekali, i na samotný battle se v soutěži Česko Slovensko má talent dostalo. I když podle mého názoru, do podobných věcí by se už příště raději porotci pouštět neměli, protože tento souboj málem skončil potyčkou mezi zúčastněnými Pentifull (CZ) a Phantoms Crew (SK). Kluci si však podali ruce a bylo to v pohodě.

Výsledek byl pro některé možná trochu nečekaný, ale i to je úděl podobných televizních soutěží. Jaký je váš názor? Čekáme na něj v diskuzi pod článkem …

http://www.youtube.com/watch?v=h4pAORgtx7Y
Katie

RelatedPost

Diskuze ke článku “ČS má talent: Pentifull vs. Phantoms Crew

  1. Zdravím, schnáním již dlouhou dobu kontakt na Pentifull crew, nikde ho nemůžu sehnat. Pokud někdo máte kontakt, mohl byste ho prosím zaslat na e-mail FelixStrouhal@seznam.cz.
    Děkuji

  2. Zdravim… Pro mě na plný čáře vyhráli Pentifull. Jednotlivý výkony byly stoprocentně lepší. Jednotlivý nástupy byly taky lepší. Sestavičky byly taky vo dost lepší a to ani nemluvim vo celkový show. Nemůžu říct ani trochu, že Phantoms byly špatný nebo něco podobnýho ale Pentifull byly ve všech ohledech lepší. Například se mi na Phantoms nelíbilo to, jak tam vlítnul ten malej a k tomu další dva a všichni na place jeli svuj freestyle. Pentifull to měli celkově vo hodně líp uspořádaný a roshodně se mi líp koukalo na Pentifull. Závěrem stejně ale musim říct – RESPECT oboum Crews…!!!

  3. ten chalan s Phantoms crew mel pravdu je to soutez kde maj ukazat show a udelat zabavu a phantoms ji rozhodne udelali vice jak pentiful ale kdyby slo o break battle tak phantoms by dostali naklep

Komentáře nejsou povoleny.

Nejnovější články

108