datum

rubrikyChampion Sound na JD 2013

Share on Facebook1Tweet about this on Twitter0Share on Google+0
Juste Debout 2013

Juste Debout 2013

Radimo, El Boogie Man, Watcha, Mraky Mrak & Dudu aka projekt Champion Sound, který můžete znát z akcí jako Dance Factor, Street Dance Kemp nebo Wake Up Jam, se ukáže na letošním světovém finále Juste Debout 2013.

V loňském roce se na prestižním finále celosvětově nejprestižnější street dance akce Juste Debout představil slovenský Bj Piggo, letos bude mít program historicky první české účinkující (pokud pomineme Deena a Waheho, kteří se v roce 2008 do Paříže probojovali z české kvalifikace v kategorii hip hop 2×2).

Champion Sound zahrají ve čtvrtek 7. března 2013 na jedné z warm-up parties, ale především také budou účinkovat v neděli 11. března 2013 v rámci 45minutové opening show přímo v Palais Omnisport de Paris Bercy. Rozhodně je tedy na co se těšit :)

Share on Facebook1Tweet about this on Twitter0Share on Google+0
Dejv

Dejv

šéfredaktor ve společnosti HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako organizátor street dance akcí, lektor, porotce nebo stále občas i jako aktivní tanečník.
Dejv


Tip redakci


Vítě o něčem, co by mohlo zajímat street dance tanečníky v ČR? Byli jste na nějaké zajímavé akci? Máte nové video, které chcete ukázat světu? Organizujete battle nebo workshop? Pište na e-mail redakce@hiphopdance.cz. Těšíme se na vaše nápady, náměty, tipy a doporučení.