datum

rubriky

tagy , , , ,


Indy & Nironic @ Street Arena

Share on Facebook2Tweet about this on Twitter2Share on Google+0
Street Arena 2012

Street Arena 2012

Na veletrhu Street Arena, který se odehraje 17. a 18. listopadu na výstavišti v Praze Holešovicích, si můžete kromě stánků s oblečení a vybavením pro skateboarding nebo snowboarding poslechnout také DJs a živé hip-hopové vystoupení. V řadách DJs se objeví např. Kid Montana, Pixie & Suki jako zástupci největšího českého elektronického festivalu Let It Roll, Pe:te & Eska, N’Zym, DD Loko, Hlava, Halbax a vítěz DJ Contestu probíhající na webu Sety.cz. Sobotní hudebním program bude zakončen vystoupením Indy & Nironic vs. KMBL, kteří dodají veletrhu notnou dávku houpavých rytmů s živým rapem.

Indy
Indyho můžete za ‚majkem‘ vídat už od konce 90.let, kdy začali s DJ Wichem a raperem LA4 vystupovat jako projekt Indy & Wich. Vyvrcholením jejich snažení bylo úspěšné album „My 3„, které bylo nominováno na cenu Zlatý Anděl 2002. Tento projekt se rázem stal jedním z nejvyhledávanějším hip-hopovým projektem u nás. V roce 2006 jde do světa druhé album, které nese název „Hádej Kdo“ a bylo oceněno časopisem Filter prvním místem v kategorii Album roku. V roce 2010 Indy zakládá seskupení KMBL (Kid Montana a Big Lou), se kterým vydává téhož roku i stejnojmenné album.

Nironic
Čtvrť Bronx v americkém New Yorku je rodištěm mnoha známých hip-hopových ikon a i rapera Nironic, který už od malička tíhne k hudbě. Proto jako náctiletý začíná zkoušet skládat první slova rapu a přidává i hraní na kytaru a na bicí. S kapelou ‚Living Colour‘ vyráží jako host na jejich turné po Americe a nakonec i do Evropy, kde se mu tak líbí, že se v roce 2003 se stěhuje do Prahy. Zde potkává pianistu Lorena Cobela a zakládá kapelu Cherry Hill a vydává album „No Surrender„. Po vydání alba se Nironic začíná věnovat kariéře solového rapera a v roce 2007 vydává s DJ Wichem album „The Chronicles Of A Nomad„, se kterým sklízí úspěch doma i v zahraničí.

Share on Facebook2Tweet about this on Twitter2Share on Google+0
TZ

TZ

Tiskové zprávy ve společnosti HipHopDance.cz
Tento článek je tisková zpráva zaslaná na e-mail redakce@hiphopdance.cz.
TZ


Tip redakci


Vítě o něčem, co by mohlo zajímat street dance tanečníky v ČR? Byli jste na nějaké zajímavé akci? Máte nové video, které chcete ukázat světu? Organizujete battle nebo workshop? Pište na e-mail redakce@hiphopdance.cz. Těšíme se na vaše nápady, náměty, tipy a doporučení.