Chystá se unikátní bitva historicky nejúspěšnějších tanečníků - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Chcete na jednom místě vidět nejúspěšnější street dance tanečníky z let 2002 – 2014? Chcete zjistit, kdo z nich je vlastně úplně nejlepší? Chystá se unikátní bitva, na které se potkají opravdu ti nejlepší z nejlepších.

Jak už jsme vás informovali, kvůli rekonstrukci stadiónu Bercy v roce 2015 neproběhne Juste Debout. Místo toho se ale chystá překvapení, a to v podobě setkání nejlepších tanečníků celé historie Juste Debout. Akce nazvaná JD´OR proběhne v Paříži v březnu 2015 a půjde o představení těch opravdu nejlepších světových tanečníků v kategoriích hip hop, house dance, popping, locking a experimental.

Tanečníky z části vybere organizační tým Juste Debout na základě výsledků z uplynulých let, z části je mohou nominovat i země pravidelně organizující kvalifikace Juste Debout, ale své slovo budou mít i ostatní tanečníci a široká veřejnost v rámci internetového hlasování. Zapojit se tedy budete moci i vy a na JD´OR tak třeba vyšlete svého oblíbeného tanečníka.

Osm vybraných tanečníků v každé kategorii bude battlovat systémem 1×1 a bude tedy rozhodně na co koukat. Rezervujte si tedy březen 2015 pro tuto unikátní bitvu a těšte se na JD´OR. O dalších podrobnostech vás samozřejmě budeme informovat.

rp_justedebout.jpg

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

103