Chystá se unikátní bitva historicky nejúspěšnějších tanečníků - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Chcete na jednom místě vidět nejúspěšnější street dance tanečníky z let 2002 – 2014? Chcete zjistit, kdo z nich je vlastně úplně nejlepší? Chystá se unikátní bitva, na které se potkají opravdu ti nejlepší z nejlepších.

Jak už jsme vás informovali, kvůli rekonstrukci stadiónu Bercy v roce 2015 neproběhne Juste Debout. Místo toho se ale chystá překvapení, a to v podobě setkání nejlepších tanečníků celé historie Juste Debout. Akce nazvaná JD´OR proběhne v Paříži v březnu 2015 a půjde o představení těch opravdu nejlepších světových tanečníků v kategoriích hip hop, house dance, popping, locking a experimental.

Tanečníky z části vybere organizační tým Juste Debout na základě výsledků z uplynulých let, z části je mohou nominovat i země pravidelně organizující kvalifikace Juste Debout, ale své slovo budou mít i ostatní tanečníci a široká veřejnost v rámci internetového hlasování. Zapojit se tedy budete moci i vy a na JD´OR tak třeba vyšlete svého oblíbeného tanečníka.

Osm vybraných tanečníků v každé kategorii bude battlovat systémem 1×1 a bude tedy rozhodně na co koukat. Rezervujte si tedy březen 2015 pro tuto unikátní bitvu a těšte se na JD´OR. O dalších podrobnostech vás samozřejmě budeme informovat.

rp_justedebout.jpg

Dejv

Nejnovější články

135