Česko Slovensko má talent zná první talenty - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Po úspěšném odvysílání dvou pilotních dílů je více než jasné, že soutěž Česko Slovensko má talent má opravdovou kvalitu. Celková atmosféra stojí opravdu za to. Porotci pobaví a hlavně show moderátorů je bezkonkurenční. Ale hlavně především už jsme mohli vidět spoustu talentovaných lidí.

Především těch tanečních talentovaných lidí už se předvedlo hned několik. Přidávám videa těch nejzajímavějších.

Hned v úvodním dílu jsme mohli vidět pražskou BDS Academy, kteří mě opravdu ohromili jejich oldschoolovým hip hopem. Bohužel se proti nim ostře postavil jeden z porotců, který je dokonce srovnal se skupinou Diversity, která bodovala v Britain´s Got Talent. Bohužel porovnával nesrovnatelné, koukněte se sami. Klukům ale dávám rozhodně palec nahoru a těšíme se, co předvedou příště.

http://www.youtube.com/watch?v=1xiGxs3YENA

Dalším skvělým tanečníkem, a já bych řekla skutečným objevem se stal teprve třináctiletý klučina, který předvedl fantastický taneční výkon na legendárního Michaela Jacksona.

http://www.youtube.com/watch?v=9yZJ028Ee3w

No a na závěr pro Vás máme pořádnou dávku break dance pro pobavení. Týpci, kteří si říkají Breakdance Brothers, užijte si videjko :)

http://www.youtube.com/watch?v=KfUPnlHM3Rk

To vše a ještě více můžete vidět v této skvělé soutěži. Pravidelně Vám budeme stále přinášet zajímavé aktuální informace ze samotného dění. Podle informací, v dalším díle, který bude odvysílán v neděli 12.9. ve 20:00 hodin se objeví taky T-Bass z Hradce Králové.

Příjemnou zábavu, pořádně si to užívejte a hlavně podpořte taneční kulturu, protože tohle je šance jak pro ně, tak pro nás všechny.

Katie

RelatedPost

Diskuze ke článku
Česko Slovensko má talent zná první talenty

Komentáře nejsou povoleny.

Nejnovější články

119