Česko Slovensko má talent vs. Talentmania - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Už za necelých 14 dnů odstartuje zřejmě největší bitva o česko-slovenského diváka v dějinách televize. Už v neděli 29. srpna 2010 budete mít možnost shlédnout pilotní díly nových talentových reality show Česko Slovensko má talent (bude vysílat Prima a JoJ) i Talentmania (bude vysílat Nova a Markíza).

Očekává se opravdu krutý boj, ještě větší, než když proti sobě televize Prima a Nova vysílaly reality show Vyvolení a Big Brother. Tehdy byla úspěšnější Prima a odborníci jí úspěch předpovídají i tentokrát …

„Diváci podle mého názoru dají přednost pořadu, který znají již ze zahraničí. Obávám se, že Nova spláče nad výdělkem. Stejně, jako když proti StarDance České televize nasadila nepovedené Bailando a proti první řadě VyVolených reality show Big Brother,“ říká mediální odborník Evžen Skřivánek.

Ať to dopadne jakkoliv, už teď je jasné, že v obou talentových show (i když v Česko Slovensko má talent přece jen více) se objeví rekordní počet tanečníků a tanečních skupin. A to ne jen tak ledajakých. Těšit se můžete třeba na BDS Academy, Out Of Bounds, High Edition, B-Fresh a mnoho dalších. Jestli se některé z nich podaří dojít až do úplného finále, na to si musíme počkat.

Už od příští neděle tedy sledujte Česko Slovensko má talent nebo Talentmanii. Nebo obojí. A nezapomeňte, že na HIPHOPDANCE.CZ pro vás připravujeme exkluzivní zpravodajství z těchto televizních soutěží, takže stay tuned :)

Česko Slovensko má talent vs. Talentmania
Česko Slovensko má talent vs. Talentmania
Dejv

RelatedPost

Diskuze ke článku “Česko Slovensko má talent vs. Talentmania

  1. Gabika: bohuzel…outbreak byly s nama na castingovem druhem kole v narod.divadle..kecali jsme spolu a sli pred nama a po 30sekundach je vypipali a poslali domu ze nejsou sehrani a ze to neni to co cekali..pri new stylu je vypli…muzu rict ze miniboy a cela ta banda jsou velice dobri tanecnici takze v nas trosku trnul strach co pak bude s nama..ale hold asi se na nas usmalo stesti ….nebot jsme jeli taky formacku…ale asi je uvidis ve druhem kole…nas ceka ted treti.

  2. co som ja pocul zo slovenska v talentmanii zevraj tam bude aj outbreak tanecna skupina a su fakt dobry a budu mat aj skolu uz sa tesim na to kym to zacne vysielat

Komentáře nejsou povoleny.

Nejnovější články

110