Česko Slovensko Má Talent podruhé - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Česko Slovensko má talent
Česko Slovensko má talent

Kdo má Talent, tak ten by se měl rozhodně ukázat. Alespoň takové je motto právě této celosvětové soutěže. Většině z Vás ji nemusíme nijak zvlášť představovat, protože tento projekt určitě znáte a to hlavně z Velké Británie, kde si získala snad nejvíce fanoušků a diváků. Není divu, vždyť přece právě Velká Británie tuto soutěž spustila úplně poprvé a to na jaře v roce 2007.

Pojďme se ale vrátit do roku 2010, a to konkrétně na datum 28. listopad 2010. V ten den se totiž konalo finále prvního ročníku této soutěže. No a pokud jste jej bedlivě sledovali, určitě víte, jak to celé dopadlo. Dvojice Petr Horníček a Zdeněk Moravec, kteří si dohromady říkají DeaMen, zvítězili a získali jak finanční odměnu, tak také výlet do amerického Las Vegas, kde měli možnost předvést své umění.  Na samotném finále předvedli nezapomenutelnou show nazvanou Padlý anděl. Možná právě téma vystoupení, které zvolili, je dostalo na výslunní. Užijte si jejich pravděpodobně první vystoupení v soutěži. To finálové je nedostupné kvůli autorským právům.

Píše se rok 2011 a opět tady máme show, která přilákala davy zájemců. Všichni, kteří dorazili, se pravděpodobně chtěli stát talentem České republiky i Slovenska. Soutěž nadchla i řadu tanečníků, ty pro Vás budeme samozřejmě sledovat. V prvním díle jste mohli například zachytit streetdancový projekt Czech Dis Out, ve kterém jste mohli poznat řadu významných jmen tanečního průmyslu.

Tak schválně, koho poznáte? :) My jen prozradíme, že kluci postoupili do dalšího kola, moc gratulujeme. Na jejich první show se můžete podívat tady.

Co se týče tanečních hvězd, tak pro Vás budeme všechny postupně objevovat a odkrývat. Máte se tedy na co těšit. Nezapomeňte, že už tuto neděli se na Vás chystá druhý díl castingů. Takže zapněte po 20. hodině televizi a nalaďte TV Prima nebo TV JOJ. Pro ty, co by nestíhali, tak na oficiálních stránkách můžete zkouknout záznam celých epizod.

Přejeme příjemnou zábavu.

Czech Dis Out
Czech Dis Out
Katie

RelatedPost

Nejnovější články

124