Česko Slovensko má talent. Máš ho i ty? - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Zřejmě jste to už zaznamenali. V současnosti nejúspěšnější televizní formát Got Talent se na podzim dostane i na české a slovenské obrazovky. Soutěž s názvem Česko Slovensko má talent odvysílají televize Prima a JoJ.

Vítěz této zábavné reality show si odnese šek na 100.000 EUR (více než 2,5 milionu Kč), což určitě není k zahození. Je přitom úplně jedno, jestli zpíváte, kouzlíte, žonglujete, někoho imitujete nebo třeba tancujete. Právě spousta tanečníků i tanečních skupin se díky Got Talent dostala do podvědomí široké veřejnosti po celém světě. Za všechny jmenujme např. Les Twins, Salaha, Flawless, Diversity, Jabbawockeez, atd. Kdo se ukáže z českých nebo slovenských tanečníků, to uvidíme na podzim …

Co je to Got Talent?

Got Talent je dnes největší světový pojem pro televizní zábavu. Cesta tohoto pořadu vede doslova a do písmene přes celý svět, skrze všechny kontinenty. Got Talent miluje nejen divácká veřejnost, ale také odborníci. Na festivalu Broadcast Awards 2010 udělila odborná porota tomuto formátu cenu za Nejlepší zábavný pořad roku. Do show se může přihlásit skutečně každý, kdo je přesvědčený, že má na výjimečný talent. Vítězi se již stal například břichomluvec Terry Fator nebo amatérská taneční skupina Diversity, ve které tančí nejen dospělí, ale také malé děti. Velký úspěch zaznamenávají i domácí mazlíčci. Velkou Británii v roce 2008 nadchla Kate a její border kolie Gin. Got Talent právě ve Velké Británii katapultoval do světa v roce 2009 nezaměstnanou venkovanku Susan Boyle, jejíž zpěv ve finále sledovalo celkem 18,3 milionu diváků. Video s jejím famózním zpěvem obletělo doslova celý svět. Věk, pohlaví, vzhled, výška, váha – nic takového v této soutěži nemusí hrát hlavní roli a být tím stěžejním kritériem. Tím je jedině – talent! (Tisková zpráva TV Prima)

Jak se registrovat?

Pokud se rozhodnete to zkusit, k registraci můžete využít formulář na oficiálním webu soutěže nebo příp. tel. číslo (+420) 221 489 221, kde zanecháte kontakt a také typ svého talentu. Produkce Česko Slovensko má talent vás bude náslesně kontaktovat.

Česko Slovensko má talent
Česko Slovensko má talent
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

212