Castingy na televizní show Česko Slovensko má talent startují. Tento úspěšný televizní formát, který pod různými mutacemi originálního názvu Got Talent, odvísilaly televizní stanice po celém světě, se konečně dostává i na českou a slovenskou půdu. Od září jej každý nedělní večer budou společně vysílat televize Prima a JoJ.

Got Talent je výborná příležitost pro tanečníky a taneční skupiny. Důkazem toho jsou např. Les Twins, Salah, Flawless, Diversity, atd., kteří se mediálně proslavili právě díky tomuto pořadu. Kdo z domácích tanečníků uspěje v česko-slovenské verzi této zábavné reality show, na to si budeme muset počkat do podzimu, už teď ale víme o několika, kteří své štěstí půjdou zkusit.

Pokud přemýšlíte, že byste své štěstí zkusili i vy, rozhodně neváhejte. Formát Got Talent je totiž mj. známý také díky vstřícnému postoji k pouličnímu tanci, což je patrné z již proběhlých ročníků. Pokud by se vám podařilo dostat se až na příčku nejvyšší, čeká vás finanční odměna 2.500.000 Kč.

A kdo bude o osudu českých a slovenských tanečníků, zpěváků, komiků, akrobatů, atd. rozhodovat. Budou to zpěvačka a několikanásobná Zlatá slavice Lucie Bílá, herec a moderátor Jan Kraus a producent a manažer Jaroslav Slávik.

Přihlásit do Česko Slovensko má talent se můžete na oficiálním webu pořadu, castingy pak proběhnou v následujících termínech:

TERMÍNY CASTINGŮ:
29. 5. (sobota) – BRATISLAVA / Palace Cinemas Eurovea
6. 6. (neděle) – PLZEŇ / hotel Central
13. 6. (neděle) – BRNO / hotel Continental
18. 6. (pátek) – ŽILINA / hotel Holiday Inn
20. 6. (neděle) – OSTRAVA / hotel Imperial
25. 6. (pátek) – KOŠICE / hotel Hilton
27. 6. (neděle) – PRAHA / hotel Corinthia

Porota Česko Slovensko má talent
Porota Česko Slovensko má talent