Brno se chystá na premiérový Rest in Beats battle - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Rest in Beats je battle, který se bude konat 17. října 2015 v dělnickém domě v Brně – Líšni, kde si můžete zatancovat v kategoriích 3v3 all-style a 3v3 bboying, v dopoledních hodinách je navíc připravený i juniorský battle 2v2 v kategoriích hip hop/house.

V porotě na all-style zasedne například Joel z Německa, který momentálně působí v anglické crew Konoha, nebo vynikající Spunkey ze Slovenska a naše česká diva Sabina Škodová. z porotců na bboying se pořadatelům podařilo ulovit skvělého Kuzyu z Breaknuts crew z Ukrajiny, Nikitu z Polska z crew Def Street a všem velmi dobře známého Hřebu z NGS a TBB crew.

Co je specifického na této taneční akci je doprovodný program, kde se můžete těšit například na graffiti jam, stánky s módou (Algebra fashion, Mlask design), či kvalitní catering s čajovnou. Pořadatelé se také rozhodli podpořit nadaci Šťastná hvězda a z každé vstupenky jim věnují určitý obnos, který využijí při pomoci dětem například s onkologickým nebo hematologickým onemocněním.

Na přesný popis akce se můžete podívat na Facebooku, registrace probíhá na email RIBregistrace@gmail.com, kde je třeba uvést jména/přezdívky, crew, styl.

Takže neváhejte, dojeďte si zatancovat nebo se jenom podívat a podpořit.

Rest In Beats

Podobné články

Nejnovější články

114