Break Dance Battle vol. 6
Break Dance Battle vol. 6

V sobotu 27. srpna 2011 můžete do Domu kultury v Milevsku dorazit na šesté pokračování akce nazvané jednoduše Break Dance Battle. Jedná se o breakový battle 1 vs 1, který se dříve konal v Kozárovicích. Nynější 6. ročník byl přesunut do Milevska z důvodů lepších podmínek (např. dopravní dostupnost, doprovodné služby, prostory, možnost přespání). Celý večer je v duchu fair-play a přátelské nálady. Soutěžit se bude o respekt a věcné ceny. Přihlásit se může každý, kdo rád porušuje zemskou gravitaci a miluje tanec.

Do poroty usednou Scara (Sin Crew), Sigiboy & Alfonzo (oba Survivals), za gramofony se postaví Dj Freebird a celou akci bude speakerovat Jerry. Dům kultury bude otevřen od 19h, battle odstartuje cca o půl desáté. Vstupné je 80 Kč.

Na místě bude k dispozici bar a restaurace + možnost rozvozu pizzy. Věk tanečníků není omezen a po skončení battlu se můžete těšit na afterparty. V rámci programu proběhne také exkluzivní vystoupení taneční skupiny EFK Milevsko, která je vícemistrem ČR v kategorii hip hop pro rok 2011.

Kompletní informace k akci najdete na www.freebird.cz/battle.

Break Dance Battle vol. 6
Break Dance Battle vol. 6