Break Dance Battle vol. 6 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Break Dance Battle vol. 6
Break Dance Battle vol. 6

V sobotu 27. srpna 2011 můžete do Domu kultury v Milevsku dorazit na šesté pokračování akce nazvané jednoduše Break Dance Battle. Jedná se o breakový battle 1 vs 1, který se dříve konal v Kozárovicích. Nynější 6. ročník byl přesunut do Milevska z důvodů lepších podmínek (např. dopravní dostupnost, doprovodné služby, prostory, možnost přespání). Celý večer je v duchu fair-play a přátelské nálady. Soutěžit se bude o respekt a věcné ceny. Přihlásit se může každý, kdo rád porušuje zemskou gravitaci a miluje tanec.

Do poroty usednou Scara (Sin Crew), Sigiboy & Alfonzo (oba Survivals), za gramofony se postaví Dj Freebird a celou akci bude speakerovat Jerry. Dům kultury bude otevřen od 19h, battle odstartuje cca o půl desáté. Vstupné je 80 Kč.

Na místě bude k dispozici bar a restaurace + možnost rozvozu pizzy. Věk tanečníků není omezen a po skončení battlu se můžete těšit na afterparty. V rámci programu proběhne také exkluzivní vystoupení taneční skupiny EFK Milevsko, která je vícemistrem ČR v kategorii hip hop pro rok 2011.

Kompletní informace k akci najdete na www.freebird.cz/battle.

Break Dance Battle vol. 6
Break Dance Battle vol. 6
Dejv

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

46