Braun BOTY 2011 je tady - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Braun Battle Of The Year
Braun Battle Of The Year

Rok uplynul jako voda a do jihofrancouzského Montpellier se opět sjíždějí ti nejlepší b-boys a b-girls z celého světa. Braun Battle Of The Year 2011 je tady! Už od začátku týdne běží doprovodný program v podobě workshopů a divadelních představení, to hlavní ale teprve přijde. V pátek 18.11.2011 se proti sobě postaví 16 vybraných b-boyů např. z USA, Francie, Nizozemí, Ruska, Itále, Belige, Venezuely, atd.), v sobotu 19.11.2011 pak vypukne hlavní program v podobně 20 nejlepších světových crews.

Kdo se přes poměrně dlouho a náročnou kvalifikaci na Braun Battle Of The Year 2011 probojoval?

– Jinjo Crew (KOR) – vítězové BOTY 2010
– CT Group (POL)
– Dead Prezz (GRC)
– Nine Stages B-Boyz (JAP)
– Kosher Flava (ISR)
– Vagabonds (FRA)
– TPEC Crew (TWN)
– Simple System (KAZ)
– Maximum Crew (KOR)
– Battle Born (USA)
– Guatemaya Crew (GTM)
– Reckless Bunch (GER)
– Amazon B-Boys (BRA)
– Ruff ‚n‘ X (CHE)
– De Klan (ITA)
– Hoochen Crew (BEL)
– Over Boys (UAE)
– 1piece ud town (THA)
– BMT & Mafia 13 (RUS)
– Vagabonds (FRA)

Jak jste si asi všimli, tak letošní Battle Of The Year bude směsicí celkem exotických národností. Do absolutního finále se totiž projovali např. tanečníci z Izraele, Taiwanu, Kazachstánu, Thajska, Guatemaly nebo Spojených arabských emirátů.

Obhájí Jinjo Crew své loňské vítězství? Nebo titul nejlepší světové b-boy crew získají opět Vagabonds? O tom rozhodne porota ve složení Poe One, Movie One, B-boy Crazy, Lilou & Таisuke

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

95