Beat Street 2010: výsledky - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

První červnový víkend proběhlo v Brně Mistrovství ČR. Tradičně jej pořádala taneční skupina Beat Up pod názvem dle kultovního snímku Beat Street.

To, že v hiphopových formacích excelovali Out Of Bounds, to už víte. Jaké ale bylo další pořadí a jak dopadly další kategorie? To se dozvíte právě teď.

HIP HOP FORMACE – EXTRALIGA DĚTI

1. Dynamic Brno – Maska
2. Magic Free Group Brno – Fun Baby
3. BDS Academy Praha – Just Us

HIP HOP FORMACE – EXTRALIGA JUNIOŘI

1. Magic Free Group Brno – Komtessy
2. Dynamic Brno – Los Formačkos
3. BDS Academy Praha – Sky Is The Limit

HIP HOP FORMACE – EXTRALIGA HLAVNÍ

1. Out Of Bounds Praha – Orchestra
2. Beat Up Brno – Blízká setkání
3. BDS Academy Praha – No Stress
4. RAK Beroun – Z(a)tracená duše
5. BDS Academy Praha – Shaolin Kung-Fu
6. Mighty Shake Zastávka – Gage
7. Dynamic Brno – Ležérní elegance
8. Magic Free Group – Gáád-žové
9. Duck Beat Přerov – Rockstar
10. Break Beat České Budějovice – Open-minded People
11. X-Dance Jablonec – Dead Or Alive
12. T-Bass Hradec Králové – Gift To The Game
13. Lola´s Dance Olomouc – Joghurti 00light
14. Marverci Ústí nad Labem – Walk In Da Park
15. A-Styl Liberec – RRRrrr … tanec

HIP HOP FORMACE – II. LIGA DĚTI

1. B-Fresh Brno – Malí, ale šikovní
2. Magic Free Group Brno – Alois Angels
3. Dancers 4 You Praha – Gangsta

HIP HOP FORMACE – II. LIGA JUNIOŘI

1. Efekt Dance Brno – TV Show
2. Magic Free Group Brno – Girls On The Dance Floor
3. Spider Dance Company Plzeň – Crash

HIP HOP FORMACE – II. LIGA HLAVNÍ

1. Out Of Bounds Praha – Why So Serious?
2. Rappresent Crew Karlovy Vary – Xplosive
3. Dynamic Brno – Neříkej hip, dokud neřekneš rock
4. Afresh Dance Community Plzeň – You Don´t Know
5. Zkrat Praha – Sen
6. Beat Up Brno – Jekyll & Hyde
7. All Style Unit Vsetín – Millenium Bounce
8. RAK Beroun – DVeře do tanečního světa
9. Move Around Hustopeče – Bad Prince
10. T-Bass Hradec Králové – Rock With Us
11. Neon Žamberk – Why So Not
12. A-Styl Liberec – On The Way
13. Roots Company Ostrava – Life
14. Duck Beat Přerov – Transform Ya
15. Dancers 4 You Praha – Symphony

STREET DANCE CHOREOGRAFIE – EXTRALIGA DĚTI

1. Motus Třebíč – Lentilky

STREET DANCE CHOREOGRAFIE – EXTRALIGA JUNIOŘI

1. Beat Up Brno – Fóbie
2. Time Dance Hradec Králové – Zdání klame
3. Mighty Shake Zastávka – Up Where We Belong

STREET DANCE CHOREOGRAFIE – EXTRALIGA HLAVNÍ

1. Beat Up Brno – Vlivy měsíce
2.-3. Mighty Shake Zastávka – Temná hmota
2.-3. B-Fresh Brno – Za zavřenými dveřmi
4. BDS Academy Praha – Úuulet
5. Beat Up Ostrava – Vzpomínky
6. T-Bass Hradec Králové – Good Time
7. High Edition Brno – Nedbalá elegance
8. Beat Up Ostrava – To Be Different
9. A-Styl Liberec – Celebrities Time
10. Zkrat Praha – NY Subway
11. Mighty Shake Zastávka – Jak chceš
12. RAK Beroun – Nabídka, která se neodmítá
13. Besta Chrudim – Already Gone

STREET DANCE CHOREOGRAFIE – II. LIGA DĚTI

1. Beat Up Brno – Toy Story
2. Hroch Pardubice – Hallo Tokio
3. Mighty Shake Zastávka – Dobrou noc

STREET DANCE CHOREOGRAFIE – II. LIGA JUNIOŘI

1. RAK Beroun – Trhlíci
2. Zkrat Praha – Tupac´s Life
3. M-Style Třebíč – Black And Blue Harmony

STREET DANCE CHOREOGRAFIE – II. LIGA HLAVNÍ

1. Spider Dance Company Plzeň – Test osobnosti
2. One Love Elephant Plzeň – World Of Feelings
3. Afresh Dance Community Plzeň – Dirty Business
4. High Edition Brno – No More Sad Songs
5. B-Fresh Brno – Flou Flou Fish
6. Dynamic Brno – Mafian Ladies
7. T-Bass Hradec Králové – Just Fun
8. Horské Myši Rokytnice – Happy Day
9. Mighty Shake Zastávka – Jealousy
10. Beat Up Ostrava – Beat It Up
11. Masers Company Crew Sokolov – Attenzone
12. Beat Up Zlín – Zrcadlo
13. Zkrat Praha – Female World
14. Time Dance Hradec Králové – Power Of Love

STREET FIGHTERS STREET DANCE DEMO

1. Dynamic Brno – Life Is Life
2. Beat Up Brno – XYN
3. Charlie´s Squad Brno – Nepotřebujem
4. Respect Us Crew Karlovy Vary – …
5. High Edition Brno – High Edition
6. B-Original Praha – Slováci v Prahe, že čo?
7. T-Bass Hradec Králové – In The Mind
8. B-Fresh Brno – Demóóó
9. Magic Free Group Brno – Familia Para Siempre
10. Budside Rockers České Budějovice – …
11. Rappresent Crew Karlovy Vary – Bella Brutta
12. Last Minute Praha – Jako vždy
13. Duck Beat Přerov – Zastávka
14. All Style Unit Vsetín – Black Out
15. Mighty Shake Zastávka – Dómoni v nás
16. T-Bass Pardubice – Bring Them Out
17. Zkrat Praha – Jsme jaký jsme
18. Fantasy DC Praha – Difficul Mission
19. Mighty Shake Znojmo – Feel It
disc. Out Of Bounds United Styles – …

Dejv

Dejv

šéfredaktor v HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Podobné články

Diskuze ke článku “Beat Street 2010: výsledky

Komentáře nejsou povoleny.

Nejnovější články

53