Dnes ve tři hodiny odpoledne odstartuje v Brně dvoudenní Mistrovství České republiky pod CDO v hip hop formacích a street dance choreografiích extraligy i II. ligy. Kromě toho ale proběhne také soutěž street fighters demo a ve vedlejší hale budou probíhat také battly hip hop 2vs2, house dance 2vs2, popping & locking 2vs2, waacking & vogueing 2vs2, hype 3vs3, break dance 3vs3, all styles crew vs crew a King Of Beat Street.

Kdo se na Beat Street probojoval v hip hop formacích a street dance choreografiích, to zjistíte z našich předchozích článků. Postupy z Mistrovství Čech najdete tady, postupy z Mistrovství Moravy tady. Celkem je přihlášeno přes 2500 tanečníků ze 70 tanečních skupin.

Celou akci můžete navštívit v hale Vodová, dnes jsou na programu soutěže hlavní věkové kategorie, zítra pak děti, junioři, street fighters demo a všechny battly.

Beat Street 2010
Beat Street 2010
Dejv

Dejv

šéfredaktor v HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako organizátor street dance akcí, lektor, porotce nebo stále občas i jako aktivní tanečník.
Dejv

Podobné články

Nejnovější články

1