Bboy Denis představuje Wegets trailer 2015 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Havířovská Wegets crew vyslala do světa nové promo video. O natáčení se rozpovídal Denis Chrobok aka bboy Denis, vedoucí Wc a organizátor street dance battlu R!ng.

Wegets trailer 2015 jsem zpracoval narychlo, jak střih, scénář, tak i režii. Je to zatím nej z videí, které máme za posledních 11 let od našeho založení skupiny Wegets – takže weget… nikam nespěcháme ;) Kameramanem je Daniel Krcha aka bboy Krča, který je jeden z členů Wc. Jako režisér a vedoucí této moravskoslezské crew, jejimž hlavním sídlem je Havířov, se můžu podělit o malé zážitky při práci a natáčení s výše uvedeným videem:

Vzhledem k tomu, že jsme neustále hovořili o natáčení nějakého videa, které jsme odkládali, tak nakonec náš Krček, který je až z Rožnova pod Radhoštěm, uvedl, že je schopen natočit s jeho dělem 1. trailer Wegets. Domluvili jsme se mezi sebou, že to uděláme trochu underground a to po staru s nějakým novým konceptem. V den natáčení jsme měli plno nápadů, ale museli jsme je nějak ucelit, aby se vše důležité vešlo do songu, který jsme si pro video připravili. Střídali jsme různé ostravské podzemní garáže, jelikož natáčení bylo ilegální, narychlo, a to z důvodu malé kapacity baterie. Projeli jsme ostravské podzemní garáže v různých hypermarketech, odkud nás neustále vyhazovala ochranka a posléze nás chtěli vyhodit i z venkovního veřejného prostoru, kde došlo k malé slovní rozepři, protože se sekuritáci HM dopouštěli přestupku a ani o tom nevěděli… Takže byla i sranda. Na konec jsme se přesunuli na Masarykovo náměstí, kde jsme dokopali pár záběrů a vzniklo to, co jsem nakonec musel amatérsky vytvořit v nějakém programu u známého. Jelikož při natáčení jsme si to plně užili, tímto mé další rozhodnutí naráží na to, že se zanedlouho vytvoří video pro rok 2016, a to zároveň s allstylovou částí crew, která je teď nově vytvořena od roku 2015 s místním výběrem top tanečníků. Připravuji s naší bandou pár dalších malých konceptů, ale to pouze vegetativně.“

Wegets

Nejnovější články

123