Battle TaiJay se pro desáté pokračování spojil s Eternal Entertainment

Zanedlouho proběhne v Ostravě další pokračování oblíbené akce s názvem Battle TaiJay. Jelikož, se jedná o desáté vydání této akce, organizátoři se rozhodli udělat akci trochu jinak. Z komornějších prostor klubu Modrá Nudle se událost přesouvá do větších prostor, a to konkrétně do klubu Barrák. Díky spojení s organizátory hip-hopových koncertů a párty Eternal Entertrainment, můžete zažít ve stejný den a na stejném místě také živý koncert vycházející rapperské hvězdy zvané Pil C (Comeback Gang).

Pil C tento rok připravuje sólo desku, ale i přesto se objevuje v rámci spoluprácí na nových rapových albech (DMS, Paulie Garand, Moja Reč, apod.). Jeho spolupráci se Separem „Vidím jak ich jebe“ zná snad každý fanoušek česko-slovenského hip-hopu.

Poslední battle ovládli Duďa, Kalo a Zdenička, Avis & Magda

Na Battle TaiJay můžete vždy vidět jedny z nejlepších tanečníků, a to nejen z Moravy. Důkazem toho je např. poslední akce BTJ9, kde se tancovalo v kategoriích Popping 1×1, Hip Hop 1×1, House Dance 1×1 a All Styles 2×2 (TaiJay cards concept).

Z porotou vybraných top 8 tanečníků se do finálového Popping battlu probojovali Magda (POL) a Duďa. Absolutním vítězem této kategorie se nakonec stal Duďa. Porotci Domino, Endrewstyle a Carlos vybrali osm nejlepších i v kategorii House Dance 1×1, zde si odnesl výhru Kalo (Spiritshop). Na Hip Hop 1×1 bylo zaregistrovaných 72 tanečníků. Druhé místo tentokrát získal Fuki (Freestyle Alliance, Wegets) a první místo Zdenička (Art Factory, iBrow). Do finále kategorie All Styles 2×2 s kartičkovým konceptem se dostali Street Gentlemen (SK) a Avis + Magda (UKR, POL). Slečny si nakonec vytancovaly první místo. Kompletní přehled postupů najdete v následující grafice.

Desátý Battle TaiJay se blíží

Battle TaiJay X proběhne v sobotu 4. června 2016. Vše začne otevřením klubu ve 14:00. Tancovat se bude ve třech kategoriích, a to klasický Hip Hop 1×1, dále Experimental 1×1, kdy tanečníci budou battlovat na jakoukoliv hudbu, kterou jim pustí DJ Boruuf (Roots Company), od komerčních hitů přes filmové soundtracky po žánry mimo hudbu typickou pro street dance. Chybět nebude ani All Styles 2×2 s jedinečným kartičkovým konceptem typickým pro Battle TaiJay. Jedná se o all style v pravém smyslu, jelikož se zde můžete setkat nejen s hiphopovou, houseovou a funkovou muzikou, ale také se styly jako je Dancehall, Krump, Vogue atd.

O postupujících na volume 10 bude rozhodovat mužská trojice dosti známá i za našimi hranicemi – Wahe Akopjan (BDS Academy), Mulla Zuev (The Zoo Clan, Art Factory) a Straight-Danger (Union Runners, Madrootz), tudíž o spravedlivé rozhodnutí tří tanečníků na špičkové úrovni s různými názory bude zaručeně postaráno.

Battle TaiJay
Battle TaiJay

Celou akcí vás bude mluveným slovem provázet moderátor JayJay. Finále battlů je naplánováno na 21:00. Poté si můžete užít krátkou after párty a v případě že si za zvýhodněnou cenu zakoupíte i lístek na koncert, čeká vás nabitý program a koncert vedený Eternal Entertrainment a moderátorskou dvojicí TaiJay. Od 22:00 na pódiu vystoupí např. Dj Fliptyck & BonyBones, Walter Corps & Miny Many, Dj Strenus & Paťo, Dj Shadee a na závěr konečně samotný Pil C & Special Beatz. Organizátoři se stále snaží najít pro vás další a další vylepšení, proto se máte opravdu na co těšit.

Zaregistrovat do battlu se můžete jednoduše v komentářích připnutého příspěvku na Facebook události. Partnery akce jsou Red Bull, Pollo Café, Horsefeathers, Picnic skateshop, Laser Game, Jägermeister, Barrák music club a další.

Battle TaiJay X
Battle TaiJay X

RelatedPost

Nejnovější články

84