Battle Of The Year 2013 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Battle Of The Year
Battle Of The Year

V sobotu 19. října 2013 proběhlo světové finále největšího a nejprestižnějšího b-boy crew battlu, který se zároveň stal inspirací pro taneční snímek, který právě můžete navštívit v českých kinech. Ano, jde o Battle Of The Year.

V roce 2013 se změnil generální partner akce, ale především se světové finále Battle Of The Year přestěhovalo zpátky do německého Braunschweigu.

Přes síto kvalifikací se do finále probojovalo těchto 15 crews:
– WaveOmatics / Řecko
– Melting Force / Francie
– De Klan / Itálie
– The Floorriorz / Japonsko
– Vinotinto / Venezuela
– Hunters Crew / Bělorusko
– KGB TC Unity / Taiwan
– Unstopabullz / Izrael
– Soul Mavericks / Anglie
– Knuckle Head Zoo / USA
– The Ruggeds / Nizozemí
– B-Town Allstars / Německo
– S.I.N.E. Crew / Čína
– Space Unlimited / Nigérie
– Fusion MC / Jižní Korea

Každá crew představila svou showcase, kterou obodovala porota ve složení Focus, Ken Swift, Swift Rock, Wing & Yaman. O třetí místo se podělili jihokorejší Fusion MC a The Ruggeds z Nizozemí, druhé místo přisoudila porota B-Town Allstars z Německa a vůbec nejlepší show předvedli b-boys z The Floorriorz (Japonsko). Tyto čtyři crews se proti sobě také následně postavili v battlu.

Jak to dopadlo? Kdo vyhrál? Jaká byla v Brauschweigu atmosféra? Mrkněte na finálový battle a také na sestřih od YAK Films, všechno se dozvíte …

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

114