Battle. Film tvůrčí skupiny V7M, který měl mít premiéru v září letošního roku. V září jsme se nedočkali, ale o dva měsíce později si to můžeme vynahradit. Slavnostní premiéra se bude konat 13. listopadu od 19:30 v pražském kině Blaník na Václavském náměstí. Součástí premiéry bude také filmová party, která proběhne v jednom z pražských klubů.

Film Battle natáčeli studenti Filmové Akademie Miroslava Ondříčka v Písku v čele s Vojtou Moravcem aka V7M. Ten několik let tancoval v BDS Academy, a tak si logicky právě BDS Academy ve filmu také zatancovali. Pod choreografii se podepsal Miro Olšavský.

Jednu z hlavních rolí v Battlu ztvárnila česká herečka Zuzana Slavíková. Nejširší publikum jí bude znát nejspíše z televizní souteže Nejslabší, máte padáka!. V současnosti hraje v Divadle pod Palmovkou. Do role Dia byl obsazen tanečník Michal Zvara (K-Dance, Ego, Element, BDS Academy a nyní B-Original).

Ve filmu zazní mnoho zkušených DJ´s včetně produkce dje Wiche.

Dejv

Dejv

šéfredaktor v HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako organizátor street dance akcí, lektor, porotce nebo stále občas i jako aktivní tanečník.
Dejv

Podobné články

Nejnovější články

1