Battle Film konečně venku - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Battle. Film tvůrčí skupiny V7M, který měl mít premiéru v září letošního roku. V září jsme se nedočkali, ale o dva měsíce později si to můžeme vynahradit. Slavnostní premiéra se bude konat 13. listopadu od 19:30 v pražském kině Blaník na Václavském náměstí. Součástí premiéry bude také filmová party, která proběhne v jednom z pražských klubů.

Film Battle natáčeli studenti Filmové Akademie Miroslava Ondříčka v Písku v čele s Vojtou Moravcem aka V7M. Ten několik let tancoval v BDS Academy, a tak si logicky právě BDS Academy ve filmu také zatancovali. Pod choreografii se podepsal Miro Olšavský.

Jednu z hlavních rolí v Battlu ztvárnila česká herečka Zuzana Slavíková. Nejširší publikum jí bude znát nejspíše z televizní souteže Nejslabší, máte padáka!. V současnosti hraje v Divadle pod Palmovkou. Do role Dia byl obsazen tanečník Michal Zvara (K-Dance, Ego, Element, BDS Academy a nyní B-Original).

Ve filmu zazní mnoho zkušených DJ´s včetně produkce dje Wiche.

Dejv

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Podobné články

Nejnovější články

51