Bad Newz MP ovládli Funkin´ Stylez - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Sedmý ročník prestižního mezinárodního battlu Funkin´ Stylez, který proběhl uplynulý víkend v německém Düsseldorfu, ovládli domácí tanečníci. Ve finále world team battlu 5vs5 možná nečekaně, ale zaslouženě, zvítězili Bad Newz MP (GER), když porazili výběr z Japonska. V semifinále si navíc poradili s další japonskou crew, tentokrát s výběrem z Ósaky. Čtvrtým semifinalistou byli vítězové frankfurtské preselekce Urban Conception.

Crew battle tak kompletně ovládli němečtí a japonští tanečníci. A to i přes účast tanečníků z Velké Británie, Portugalska, Ruska, Holandska, atd. Překvapením bylo, že přes úvodní battle neprošel tým z USA v čele s Pacmanem, nezadařilo se ani Soul Sweat Crew ze Svédska (Martha, Niki, Markus, atd.).

A jak dopadly 1vs1 battly?

HIP HOP:
1. místo: U. K. (GER)
2. místo: Ben (GER)

HOUSE:
1. místo: Hiro (JPN)
2. místo: Steve

POPPING:
1. místo: Gator (FRA)
2. místo: Salah (FRA)

LOCKING:
1. místo: P-Lock (FRA)
2. místo: Kenzo (JPN)

VOGUE:
1. místo: Javier Ninja (USA)
2. místo: Patrick

ME AGAINST THE MUSIC:
1. místo: Patrick
2. místo: Aldo Ardo (GER)
3. místo: Dy (FRA)

Preselekce se zúčastnili i čeští tanečníci. V hip hopu se představily Zizoe (Beat Up) a Paty (Rappresent), v house dance Míra (High Edition) a Trisha (Beat Up), v poppingu Yellow (High Edition), v Me Against The Music pak As Falt z Prahy.

Fotky a videa z akce očekávejte v nejbližší době.

http://www.youtube.com/watch?v=GDMdQoAU8vw

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

52