BEATS FOR LOVE STREET DANCE BATTLE

Beats For Love je největší taneční elektronický festival ve střední Evropě, který se každoročně začátkem července koná v Industrial Parku Dolní Vítkovice v Ostravě. V rámci doprovodného programu probíhá také Street Dance Battle.

Beats For Love Street Dance Battle 2015

MÍSTO KONÁNÍ

Beats For Love Street Dance Crew Battle 2015 proběhne v unikátním prostoru Industrial Parku Dolní Vítkovice v Ostravě, Ruská 2933, GPS 49°49’21.778″N, 18°16’42.365″E (mapa).

Přístup na festival bude zajištěný od areálu dolu Hlubina nedaleko centra Ostravy. Návštěvníci se tady pohodlně dostanou pěšky, městskou hromadnou dopravou i autem. Přímo v areálu festivalu bude pro návštěvníky k dispozici velkokapacitní parkoviště. Nacházet se bude vedle hlavního vchodu na festival. Příjezd na parkoviště bude zajištěn z ulice Místecké směrem do centra Ostravy. Cena parkování je 100 Kč / den nebo 200 Kč / 3 dny. Nejbližší zastávka MHD je Důl Hlubina (tram. č. 1, 2, 6, 10), cca 300m od areálu je vlaková zastávka Ostrava – Střed, cca 500m od areálu je Ústřední autobusové nádraží (ÚAN).

LINE-UP

  • v jednání

VSTUPNÉ / STARTOVNÉ

  • v jednání

POROTA, DEEJAYS

  • v jednání

ORGANIZAČNÍ INFO

PRŮBĚH STREET DANCE BATTLU

Ve všech kategoriích budou probíhat rovnou battly, nebude tedy žádná preselekce ani dema. Street Dance Crew Battle je určený pro 3-5 tanečníků v jedné crew, délka battlu je určena třemi vstupy na stranu (hip hop, house, funky).

DALŠÍ PROGRAM BEATS 4 LOVE

Kromě street dance battlu vás samozřejmě čeká kompletní festivalový program, který bude probíhat na 8 stagích každý den až do 4:00 ráno. Vystřídá se zde více než 350 hudebních umělců z celého světa. Kompletní informace o line-upu festivalu najdete na www.b4l.cz.

ORGANIZAČNÍ POKYNY

Vstup na festival je povolen lidem ve věku nad 18 let. Lidé ve věku 16 a 17 let mohou na festival pouze v doprovodu osoby starší 18 let, lidé mladší 16 let se festivalu mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodičů nebo zákonného zástupce. Na festivalu bude dostatek mobilních WC, pisoárů, WC pro ZTP i žlabů s tekoucí vodou, aby byl zajištěn maximální komfort pro návštěvníky.

STANOVÁNÍ A UBYTOVÁNÍ

Love camp se nachází v areálu Industrial parku Dolní Vítkovice v těsné blízkosti festivalového areálu. Cena za osobu je 150 Kč v předprodeji, resp. 200 Kč na místě. Cena za stan je 180 Kč v předprodeji, resp. 200 Kč na místě. Kompletní informace o ubytování najdete tady.


TISKOVÉ ZPRÁVY

Street Dance Battle se vrací na Beats For Love do Ostravy
První červencový víkend roku 2015 proběhne v areálu Industrial Parku Dolní Vítkovice v Ostravě třetí ročník největšího elektronického festivalu ve střední Evropě Beats For Love. Celkem čtyři dny se bude na jedenácti stagích střídat celkem 350 deejayů z celého světa. Festival však má i svůj doprovodný program, jehož součástí bude letos již podruhé také street dance battle v režii HipHopDance.cz. (celá tisková zpráva)

Na Beats For Love proběhne šest street dance battlů, přijede i slovenská dancehallová ikona
Stejně jako v loňském roce se i letos v rámci festivalu Beats For Love můžete těšit nejen na 350 deejayů z celého světa, kteří se během čtyř dnů představí celkem na 11 stagích, ale také na zajímavý doprovodný program, kterému na urban stagi vévodí Beats For Love Street Dance Battle 2015 v režii street dance magazínu HipHopDance.cz. (celá tisková zpráva)

Nejnovější články