All Saints hlásí návrat, nové album Red Flag vyjde v dubnu

V posledních dnes nás potěšila skvělá zpráva v podobě ohlášeného comebacku britské dívčí skupiny All Saints. Tyto hlavní konkurentky Spice Girls, jak byly dříve často označovány, svou největší slávu zažily v 90. letech. Ze zpěvaček Melanie Blatt, Shaznay Lewis a sester Natalie a Nicole Appleton jsou dnes čtyřicátnice a stále jim to sekne.

Vydání chystaného nového, v pořadí čtvrtého, alba Red Flag je ohlášeno na 8. dubna 2016. Teď už nezbývá nic jiného, než jen čekat jak to celé bude vypadat. Hlavní slovo dostane Nicole Appleton, která se před dvěma lety rozvedla s frontmanem skupiny Oasis Liamem Gallaghem.

Holky se nepokouší o comeback poprvé. První pokus byl v roce 2006, ale album se dočkalo ostré kritiky a prodejnost nebyla oslňující. Proto, jak to tak už bývá, se opět každá vydala svou cestou. Tentokrát to prý ale opravdu myslí vážně.

All Saints v roce 2016
All Saints v roce 2016

Největším hitem All Saints je Pure Shores

První singl z roku 1997 se jmenoval I Know Where It´s At. Mezi největší hity All Saints však patří Pure Shores (2000), Never Ever (1997) nebo Lady Marmalade (1998). Poslední jmenovaný song v roce 2001 přezpívaly Christina Aguilera, Lil Kim, Mya a Pink pro soundtrack k filmu Moulin Rouge.

Petr

Nejnovější články

627