datum

rubriky , , ,

tagy ,


V Paříži proběhl první ročník Red Bull Beat It Battlu

Share on Facebook8Tweet about this on Twitter2Share on Google+1
Red Bull Beat It Battle

Red Bull Beat It Battle

Minulý týden proběhla v Paříži svým konceptem unikátní taneční akce, která snad nezústane u jediného vydání. Red Bull Beat It Battle, to byly tři taneční „stage“ na historických místech přímo v centru Paříže, all styles battly bez jakýchkoliv pravidel (tancovalo se např. na Abbu, Arethu Franklin, atd.), ale také bez poroty. Tanečníky totiž hodnotili samotní diváci, kteří se na jednotlivé battly přišli podívat.

Nejdříve se tancovalo před Operou, poté se tanečníci i diváci přesunuli k Saint Michel a na závěr všichni zamířili na Trocadero. To je díky jedinečnému výhledu na Eiffelovu věž mezi tanečníky velmi oblíbené místo.

Podívejte se na sestřih z celého dne, ale i na jednotlivá finále. Celkovým vítězem premiérového ročníku Red Bull Beat It Battlu se stal Ali Ramdani aka Lilou (Pockemon Crew).

RED BULL BEAT IT BATTLE RECAP

OPERA FINAL: BLONDY VS. VARINN

SAINT MICHEL FINAL: SCORPION VS. SARAH BEE

TROCADERO FINAL: LILOU VS. ANTOINETTE

Share on Facebook8Tweet about this on Twitter2Share on Google+1
Dejv

Dejv

šéfredaktor ve společnosti HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako organizátor street dance akcí, lektor, porotce nebo stále občas i jako aktivní tanečník.
Dejv


Tip redakci


Vítě o něčem, co by mohlo zajímat street dance tanečníky v ČR? Byli jste na nějaké zajímavé akci? Máte nové video, které chcete ukázat světu? Organizujete battle nebo workshop? Pište na e-mail redakce@hiphopdance.cz. Těšíme se na vaše nápady, náměty, tipy a doporučení.