datum

rubriky ,

tagy , ,


Rockin Champ 2013

Share on Facebook7Tweet about this on Twitter2Share on Google+0
Rockin Champ 2013

Rockin Champ 2013

V polovině března tohoto roku proběhne v Praze taneční battle, který Česká republika ještě nezažila. Do hlavního města má namířeno 8 nejlepších evropských breakdance crews. Pozvané týmy doplní 8 nejlepších skupin z kvalifikace soutěže, mezi které se mohou probattlovat také čeští a slovenští bboys. Všichni se poté poperou ve velkém finále akce Rockin Champ 16. 3. 2013 od 21 hod v clubu Sasazu. Jak obstojí Čechy a Slovensko v mezinárodní úrovni?

Finsko, Itálie, Holandsko, Rusko, Velká Británie nebo Rakousko … všechny tyto země mají jedny z nejlepších bboys a bgirls v Evropě. A jak je na tom Česká republika nebo Slovensko? To vše ukáže bboy battle
Rockin Champ, který 16. 3. 2013 nabídne podívanou světové kvality v pouličním tanci breakdance.

Rockin Champ startuje již ve 14 hod kvalifikací více než 80 přihlášených crews z mnoha zemí Evropy. Kvalifikace proběhne formou exhibičních bitek, z nichž porota vybere 8 nejlepších, kteří se potkají se zahraničními hosty ve velkém finále od 21 hod. Celá akce nabídne neskutečnou atmosféru bitky breakdance velikánů, kteří by se do Česka bez pozvání pravděpodobně nikdy nepodívali. Rockin Champ nabídne breakdance nejvyšší úrovně s tou nejhustší atmosférou.

Předprodej vstupenek za 230 Kč na TicketPro, na místě pak 300 Kč. Více na webu www.rockinchamp.com.

Rockin Champ 2013

Rockin Champ 2013

Share on Facebook7Tweet about this on Twitter2Share on Google+0
TZ

TZ

Tiskové zprávy ve společnosti HipHopDance.cz
Tento článek je tisková zpráva zaslaná na e-mail redakce@hiphopdance.cz.
TZ


Tip redakci


Vítě o něčem, co by mohlo zajímat street dance tanečníky v ČR? Byli jste na nějaké zajímavé akci? Máte nové video, které chcete ukázat světu? Organizujete battle nebo workshop? Pište na e-mail redakce@hiphopdance.cz. Těšíme se na vaše nápady, náměty, tipy a doporučení.