datum

rubriky ,

tagy


Michael Jackson znovu ožije

Share on Facebook5Tweet about this on Twitter2Share on Google+0
Michael Jackson - The Immortal World Tour

Michael Jackson - The Immortal World Tour

Tři roky po smrti krále popu Michaela Jacksona a stále jeho muzika přežívá v našich srdcích. Na diskotékách slyšíte neustále jeho hity, na battlech se stále Michael oslavuje. Z vln rádií slyšíte pořád dokola hity jako Thriller nebo Bad. A na Michaela nezapomenete ani příští rok. Už v únoru se mohou všichni fanoušci těšit na velkolepou show, kterou do České republiky dorazí představit celosvětově úspěšná moderně-cirkusová společnost Cirque du Soleil. Ta má za sebou spoustu úspěšných tour, ale už příští rok představí nový projekt – Michael Jackson – The Immortal World Tour.

Několika hodinová show Vám nabídne ty nejlepší tanečníky, akrobaty a herce. Na jednom pódiu si budete moci užít průlet těch největších Michaelových hitů, které budou doplněny jeho choreografiemi. Tato show měla premiéru více než před půl rokem v Americe a mezi kritiky byla velmi oslavována.

Předprodej vstupenek se spustil 1. června 2012. Lístky se pohybují v rozmezí od 1.490 až 2.390 korun. Zaznačte si tedy důležité dny – 8. a 9. února 2013. Vše vypukne v pražské O2 Aréně.

V oficiálním traileru stoprocentně tam poznáte hned několik tanečních hvězd :) Tak pozorně sledujte …

Share on Facebook5Tweet about this on Twitter2Share on Google+0
Katie

Katie

Reportér, produkční ve společnosti Novinky.cz
Jsem asi jako každej člověk blázen do muziky, tance a kulturních událostí. Vše, co se kde šustne mě zajímá a hned o tom musím dát světu vědět. A díky hiphopdance.cz toho můžu plně využít.
Katie

Další články autora KatieTip redakci


Vítě o něčem, co by mohlo zajímat street dance tanečníky v ČR? Byli jste na nějaké zajímavé akci? Máte nové video, které chcete ukázat světu? Organizujete battle nebo workshop? Pište na e-mail redakce@hiphopdance.cz. Těšíme se na vaše nápady, náměty, tipy a doporučení.