Akce roku je tady, Funkin Stylez slaví 10 let! - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Jedna z předních evropských street dance akcí Funkin Stylez se letos dočká svého 10. vydání. Stane se tak už následující víkend 21.- 22. listopadu 2014 v Berlíně.

Jde o největší a nejvýznamnější akci svého druhu v Německu. Na Snipes Funkin Stylez 2014 se sjedou tisíce street dance tanečníků z celého světa, aby mohli sdílet zkušenosti s ostatními. Takao Baba (zakladatel Dance Unity) a Kadir „Amigo“ Memis (zakladatel legendární b-boy crew Flying Steps) uspořádali první ročník Funkin Stylez v Düsseldorfu v roce 2004. V průběhu let vytvořili několik inovativních formátů jako 5vs5 Mixstyle World Team Battle, atd.

Na co se tedy v rámci jubilejního desátého ročníku světového finále Snipes Funkin Stylez 2014 můžete těšit?

WORLD TEAM BATTLE

Finále jednoho z nejúspěšnějších evropských crew battlů, ve kterém se proti sobě postaví nejlepší tanečníci z Francie, Japonska, Korei, Anglie, Finska, Kazachstánu, Ukrajiny a samozřejmě Německa.

ONLY THE STRONG

Battly 1×1 v kategoriích Hip Hop, House Dance, Popping, Vogue a Me Against The Music. O battlování na Funkin Stylez je tak velký zájem, že všechny kategorie jsou už naplněny.

BERLIN VOGUING OUT

Funkin Stylez byl prvním street dance battlem, který do svého programu zařadil taneční styl vogue. Stalo se tak už v roce 2006 a od té doby má vogue na této akci opravdu výrazné postavení. Díky tomu letos proběhne i samostatný vogue bál.

HEROKIDZ BATTLE

Prostor opět dostanou i mladší tanečníci v tzv. Herokidz Battlu, který je určený všem tanečníkům a tanečnicím mezi 9 a 15 lety.

WORKSHOPY A PARTY

Party jsou již tradičně nedílnou součástí Funkin Stylez, těšit se můžete ale i na workshopy nejen s porotci battlu (Seen, Mamson, Loose Caboose, Archie, Malcom, Ben, Storm, Keisuke, Nelson, Kefton).

To vše tedy už tento víkend v berlínském Tempodromu, Ritter Butzke a Flying Steps Academy. Je tedy opravdu na co se těšit. Veškeré informace o akci najdete na www.funkin-stylez.com.

Snipes Funkin Stylez 2014

Nejnovější články

180