6 songů, na které letos tancujete své street dance formace

Taneční soutěže Hip Hop a Street Dance formací začaly teprve před pár týdny, i tak je ale už teď možné vypozorovat trend oblíbených písniček v choreografiích. Pokud jste do své street dance formace namixovali i některou z následujících písniček, je velká pravděpodobnost, že na soutěži narazíte na taneční skupinu, která stejný song taky použila. Holt když zrovna něco frčí … :-)

6. Jason Derulo – Get Ugly

V úplném závěru loňského roku vydal Jason Derulo singl Get Ugly, který pochází z jeho čtvrtého alba. Jeho popularitě mezi tanečníky bezpochyby pomohlo jeho vizuální ztvárnění, ve videoklipu se totiž poměrně dost tancuje :-)

5. Missy Elliott – WTF (Where They From)

Po delší odmlce první singl od Missy Elliott, která je mezi tanečníky oblíbená odjakživa, se jmenuje WTF a v jeho videoklipu uvidíte tancovat i Les Twins. To, že tento singl bude znít v choreografiích často, se tedy tak nějak předpokládalo.

4. Rihanna – Bitch Better Have My Money

Za úspěch tohoto hitu od Rihanny může především velká sbírka jeho mixů a remixů, které jsou mnohdy velmi povedené. Najdete mezi nimi především houseové a voguingové verze.

3. Justin Bieber – Sorry

Loňský projekt Purpose: The Movement, v rámci kterého Justin Bieber natočil ke všem 18 skladbám taneční videoklipy, způsobil opravdový poprask. Hitovka Sorry rychle oblétla celý svět a není tak překvapením, že si tento singl vybralo také hodně choreografů.

2. Missy Elliott – Pep Rally

Druhý singl z nadcházejícího alba Missy Elliott vyšel sice až v únoru a zatím nemá videoklip, přesto si ho tanečníci velmi rychle oblíbili a bleskově na něj vytvořili choreografie.

1. Justin Bieber – What Do You Mean?

Justin Bieber je mezi tanečníky prostě oblíbený. Po hitovce Sorry (viz 3. místo) vydal videoklip k singlu What Do You Mean, na kterém také spolupracoval s choreografkou Parris Goebel a tanečníky z ReQuest Crew.

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

2131