331 Dance Studio zve na podzimní workshopy do Olomouce - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Dva speciální víkendové taneční workshopy chystá během podzimu v 331 Dance Studiu Olomouc. První listopadový den, tedy už tuto neděli, se můžete těšit na Workshop 4 Ladies, v rámci kterého proběhnou lekce tanečních stylů Dancehall, Waacking a Vogue. O měsíc později, první prosincovou neděli, pak má 331 Dance Studiu Olomouc v plánu Hip Hop Workshop zaměřený na techniku i choreografie tohoto oblíbeného tanečního stylu.

1. listopadu 2015:
Workshop 4 Ladies čeká už dvanácté vydání

Workshop 4 Ladies je nejoblíbenější taneční workshop v Olomouci, konal se zde už 11x. Jak je už z názvu workshopu patrné, zaměřuje se na taneční styly, které jsou určeny především (ne však pouze) pro něžnější pohlaví. Konkrétně jde o taneční styly Dancehall, Waacking a Vogue.

Všechny tři taneční styly bude vyučovat Denča, úspěšná tanečnice a oblíbená lektorka z Ostravy. Lekce budou zaměřeny na techniku a prvky, součástí budou ale i choreografie v daných tanečních stylech. Workshop je vhodný pro mírně až středně pokročilé tanečníky, rozhodně se ale nemusí bát přihlásit ani začátečníci.

Kompletní info a přihlášky: www.331.cz/workshop-4-ladies

6. prosince 2015:
Workshop pro všechny hiphopové tanečníky a tanečnice

Hip Hop je základní a zároveň jednoznačně nejpopulárnější taneční styl spadající pod pouliční tanec (street dance). Hip Hop se také stále velmi intenzivně vyvíjí, proto je nutné kromě výuky základních technik tohoto tanečního stylu neustále sledovat i nové trendy. Hip Hop Workshop je tak skvělou příležitostí, jak se něco nového naučit od v současné době úspěšných tanečnic Batteries & Janie ze Vsetína.

Obsahem workshopu budou tři lekce, první zaměřená čistě na techniku, další dvě pak na choreografie obsahující zásobu hiphopových prvků. Workshop je vhodný pro mírně až středně pokročilé tanečníky, rozhodně se ale nemusí bát přihlásit ani začátečníci.

Kompletní info a přihlášky: www.331.cz/hip-hop-workshop

Workshop 4 Ladies | 331 Dance Studio Olomouc
Workshop 4 Ladies | 331 Dance Studio Olomouc
331dancestudio

Nejnovější články

274