Kde tancovat street dance: 331 Dance Studio Olomouc

Tanec je především zábava

S tancem můžete začít v jakémkoli věku. Široká nabídka lektorů 331 Dance Studia Olomouc vám zajistí, že se při tanci pořádně vyblázníte a ovládnete techniky Street Dance.

Při tanečních trénincích nejde jen o procvičování tanečních pohybů, ale také o spoustu legrace, kterou si užijete s lektory i ostatními tanečníky. V 331 Dance Studio Olomouc se navíc setkáte s novým přístupem, který vám pomůže se s tancem lépe sžít.

331 Dance Studio nabízí široký výběr tanečních kurzů

A ať už chcete začít úplně od základů nebo se v tanci zdokonalovat, v nabídce tanečních kurzů 331 Dance Studia Olomouc si určitě vyberete. Každý rok se navíc nabídka rozšiřuje a obměňuje, a tak nemusíte zůstat jen u jednoho tanečního stylu nebo tanečního kurzu. Lektoři se do studia sjíždějí z celé Moravy a díky tomu jsou lekce vedené zajímavými tanečníky a choreografy, kteří přináší různé pohledy na jednotlivé techniky Street Dance.

Na rozdíl od mnoha jiných tanečních škol tu nejde jen o výhru v soutěžích, ale hlavně o samotnou radost z tance. Spíš než na trávení mnoha víkendů po soutěžích se 331 Dance Studio Olomouc zaměřuje na taneční vzdělávaní, a to i formou seminářů a workshopů s českými i zahraničními lektory.

Taneční soutěže ale v Olomouci nevypouští úplně. Především pro děti je to totiž velmi dobrá motivace a příležitost, jak se ukázat světu. 331 Dance Studio ale preferuje přístup, aby soutěže byly pouze doplňkem k tanečnímu vzdělávání, který nebude tanečníkům zabírat každý jarní víkend a především rodičům vysávat z peněženek příliš mnoho peněz za startovné, kostýmy, cestovné, atd. Soutěží je v plánu každoročně pouze pár, a to v nejbližším okolí Olomouce.

331 Dance Studio Olomouc
331 Dance Studio Olomouc

S tancem můžete začít v jakémkoliv věku

Tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc může opravdu každý. Taneční kroužky Street Dance jsou tu pro děti už od 3 let. Pro starší jsou určené nejen kurzy zaměřené na „pouliční“ taneční styly Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, Popping, Locking a mnoho dalších, ale i lekce současného tance neboli Contemporary Dance.

Kompletní nabídka tanečních kurzů 331 Dance Studia Olomouc

331 Dance Studio Olomouc
331 Dance Studio Olomouc

Dozvíte se, o co při tanci jde

Hned od začátku lektoři informují své tanečníky o samotném tanci a jeho smyslu, o jednotlivých tanečních stylech. Pomůže vám to se s tancem vypořádat i duševně, i když vám konkrétní kroky nemusí jít hned napoprvé, budete vědět, proč a na čem pracujete.

Na webových stránkách studia se můžete podívat na videa s ukázkami lekcí, soutěží i workshopů. V 331 Dance Studiu Olomouc nejsou spokojení jen lektoři, ale i tanečníci. Oceňují nejen pravidelné lekce, ale užívají si také speciální workshopy, na kterých se setkávají s jiným přístupem, způsobem učení i choreografiemi.

Pokud si nejste jistí, jestli vám budou nabízené styly tanců vyhovovat, můžete si je přijít vyzkoušet na vlastní kůži. A jestli je náhodou vámi vybraný taneční kurz už plný, nezoufejte – pomocí formuláře na stránkách na sebe můžete nechat kontakt, na který se vám ozvou, až bude místo volné.

webové stránky e-mail telefon
www.331.cz studio@331.cz +420 730 929 220
INFORMACE O DALŠÍCH TANEČNÍCH ŠKOLÁCH V ČR

Dejte vědět i o své taneční škole

Tancuje se Street Dance i ve vaší taneční škole nebo tanečním studiu? Dejte o sobě vědět čtenářům HipHopDance.cz.

Jméno a příjmení

E-mail

Název taneční školy / studia

Město

Email do taneční školy / studia

Telefon do taneční školy / studia

Webové stránky

Info o taneční škole / studiu

RelatedPost

Nejnovější články

263