16 hudebních videoklipů, ve kterých si zatancovali Les Twins (I.)

Francouzská dvojčata Les Twins není asi třeba nikomu představovat. Tanečníci je znají díky Criminalz Crew, vítězství na Juste Debout nebo celé řady oblíbených workshopů. Netanečníci je pak možná zaznamenali v televizní show Incroyable Talent (francouzská verze Česko Slovensko má talent), na přehlídkových molech nebo v reklamách na Coca Colu, Adidas, sluchátka Beats by Dr. Dre, Pioneer Steez, Rocawear, atd.

Les Twins se také prosadili díky účinkování v celé řadě hudebních videoklipů. Asi znáte jejich spolupráci s Beyoncé, Missy Elliot nebo Davidem Guettou, na kontě toho však mají mnohem více. V současné době je můžete vidět ve videoklipech k 16 songům, číslo to ale určitě není konečné.

Začínali samozřejmě u francouzských interpretů, popularitě jim hodně pomohl videoklip z roku 2008 k remixu Ca fait mal oblíbeného francouzského rappera La Fouine. O level výše se dostali v roce 2011, když začali spolupracovat s Beyoncé. Na alternativní video k Run The World (Girls) navázaly další klipy, ale i celé turné.

Pojďme si představit šestnáctku videoklipů, ve kterých můžete Larryho a Laurenta alias Les Twins vidět. Tady je prvních osm z nich.

Les Déesses – Danse Avec Moi (2007)

Magic System – Joie De Vivre (Zouglou Dance) (2008)

La Fouine – Ca fait mal Remix (2008)

Hakimakli feat. Jamie Shepherd – Dilly Daily (2009)

Gotan Project – La Gloria (2010)

Beyoncé – Run The World (Girls) (2011)

David Guetta feat. Ne-Yo, Akon – Play Hard (2013)

Beyoncé – Blow (2013)

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

604