10 věcí, díky kterým holky poznají, že chodí s b-boyem - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

1. Nikdy nevyjde ven bez batohu. A je úplně jedno, jestli jde do školy, na trénink, na rodinnou večeři nebo třeba na svatbu.

2. Neustále mluví hiphopovým slangem. Všichni kamarádi jsou pro něj bráchové a vždycky, když se vidí, dávají si „check“.

3. I když má úplně špinavé tričko, jeho tenisky jsou vždy jako právě vybalené z krabice. Září tak, že je pomalu nebezpečné se na ně koukat bez slunečních brýlí. Za boty je schopný utratit poslední peníze.

4. Kdykoliv vás potká jeho máma, bude se ptát, jestli už si hledá skutečnou práci. Protože tancováním se přece nedá uživit.

5. Ať už mluvíte o čemkoliv, konverzace stejně nakonec vždy skončí u stejného tématu: Proč nemají b-boys stejné příležitosti jako ostatní tanečníci?

6. O zakladatelích b-boyingu mluví s takovou úctou, že pochybujete, jestli nejde o nějakou náboženskou sektu.

7. O ději filmu, na kterém jste včera byli v kině, neví vůbec nic. Ale tu scénu, kde se asi na deset sekund mihnul jeden b-boy, by mohl rozebírat hodiny.

8. Už si ani nevzpomenete, kolik víkendů nebyl doma, protože byl někde na battlu. Počkat, byl letos vůbec některý víkend doma?

9. Více než polovina jeho přátel na facebooku jsou cizinci.

10. Jestli ještě jednou vyslovíte, že dělá „break dance“, můžete si hledat nového kluka. I když zatraceně ani trochu nechápete, jaký rozdíl mezi „break dance“ a „b-boyingem“.


Wild Style

Nejnovější články

272